Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Tonga

Nemovitost na prodej v Tonga

Království Tonga se nachází mezi Fidži a Niue na východ od Austrálie, těsně pod Samou v jižním Tichém oceánu. Tonga je poslední polynéská monarchie v Pacifiku. Tonga se skládá z více než 150 ostrovů a často se mu říká „Přátelské ostrovy“, což je jméno, které dostal díky příjemnému přijetí kapitán Cook.

Hlavní ostrov, Tongatapu, je chráněn lagunami a vápencovými útesy. Zde je venkovské hlavní město Nuku'alofa.

Je velmi obtížné koupit nemovitost k prodeji v Tonga.

Na rozdíl od ostatních tichomořských ostrovních zemí neexistuje v Tongě žádná společná řeč. Tonga uplatňuje poněkud feudální systém vlastnictví půdy. Celá země Tonga patří králi, a proto může král udělit šlechticům a náčelníkům jednu nebo více vlastností, aby se stali jejich dědictvím. Vlastnictví tohoto majetku přešlo pouze na mužské členy rodiny nebo klanu. Každý muž ve věku nad 16 let má nárok na 8,25 akrů zemědělské půdy a malou parcelu na stavbu svého domu.

 

Cizinci si mohou pozemek pronajmout až na 99 let, pokud to schválí vláda. Majitelé nemovitostí k prodeji v Tongě si mohou pronajmout pouze pět% z celkové plochy jejich nemovitosti. Žádná země nesmí být prodána.

Proč je nemovitost na prodej ve Vava'u Tonga tak levná?

Ve srovnání s jinými ostrovními zeměmi, jako je Fidži, jsou ceny Tongy tak nižší než Fidži, že je třeba něco tušit. Právě proto, že existují důvody, proč má Tonga velmi podezřelou cenu za nízké ceny.

Hlavním důvodem nižší ceny v Tongě je; nemůžete „koupit“ půdu na Tongě, můžete si ji pouze pronajmout. Leasing je obecně vnímán jako ne tak nákladný jako vlastnictví, proto je nejnižší cena nabytí půdy.

Pokud si tedy chcete koupit nemovitost k prodeji v Tongě, je lepší kontaktovat kvalifikovaného poradce.

  •  
    Přechod do Tongy. Zahraniční a žijí v Tonga.

        Sníte o ráji, ale nevíte, který cíl si vybrat? Jste unaveni obvyklou rutinou, která je stále více monotónní a opakující se? Přiznej si to: můžeš si představit sám sebe na teplém a slunném místě, v naprosté relaxaci, ale nevíš, jak realizovat svůj sen? Nebojte se! My v Realigro jsme tady! V ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Na 99 let pronájmu ve vesnici Toula, Vava'u, Tonga Přímořský pozemek v Tongě za 5 000 $ nebo B / O Požadovaná cena: 5 000 USD (vyjednatelné - financ...
Cod. 21985

Prodat Ostrov, Tonga, Ha'pai, Lulunga, N/A

36,505,000.00CZK
Prodat
Ostrov

60000 m²
Soukromý ostrov na prodej v království Tonga 75 let pronajímat převoditelné, obnovitelná. Vybudovat vlastní vilu ortouristic resort.
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB